در حال بارگزاری...
برگشت به بالا برگشت به بالا
background ارتباط با کل دنیا با فروشگاه اینترنتی!!

ارتباط با کل دنیا با فروشگاه اینترنتی!!

مقدمه: شما با داشتن یه فروشگاه اینترنتی به راحتی میتونید محصولات رو به دنیا بفروشید

در دسته بندی مجموعه فروشگاهی مطالعه در 5 دقیقه منتشر شده در ۱۳۹۹/۰۸/۲۰

قبلا گفتیم که فروش بصورت سنتی و توسط مغازه‌های کوچک و بزرگ چه اشکلاتی رو داره. در واقع شما نمیتونید تنها با یک شعبه از فروشگاه خودتون (هرچقدر هم که بزرگ باشه)‌، محصولات خودتون رو به کل دنیا معرفی کنید.

طبق آمار منشتر شده از کمپانی استاتیستا در ماه جولای سال 2020، حدود چهار میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون از افراد دنیا به اینترنت دسترسی دارند. یعنی چیزی حدود شصت درصد از مردم دنیا!

و البته تو دوران کرونا که خیلی از کسب و کارها به دلیل قرنتینه‌های کوتاه مدت و طولانی مدت از بین رفته یا حداقل ضعیف شده‌اند، پس باید ما هم همگام با دنیا پیش بریم تا از این اوضاع ضررهای بزرگ‌تری رو متحمل نشیم.

یکی از راه‌هایی که میتونه کسب و کار ما رو به کل دنیا معرفی کنه، ایجاد وبسایت رسمی و برندسازیه. شما تو هر کسب و کاری که هستید نیاز به یک وبسیات دارید تا خودتونو بشناسونید و البته تو اکثر مواقع یه فروشگاه اینترنتی هم نیازه.

فارق از اینکه چقدر تو معرفی خودمون به کل دنیا موفق خواهیم بود، حداقل کاری که میتونیم انجام بدیم شناسوندن خودمون به جامعه کشور خودمونه.

اگر ما بتونیم بصورت اصولی کار راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودمون رو انجام بدیم، پس از گذشت حداکثر یک سال میشه حداقل تو ایران و بین ایرانی ها خودمونو جا بندازیم و این گفته اصلا اقراق نیست چراکه کسب و کارهای اینترنتی قبلی هم به این مهم دست پیدا کردند.
کافیه با صاحب چند فروشگاه اینترنتی گفتگو کنید و ازشون مشورت بگیرید.

اما راه اصولی راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیه؟
اولین قدم برای راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی، داشتن یه وب‌سایت با امکانات خوبه که بتونه تو این اوضاع که نوسانات قیمتی گاها باعث ضرر ما میشه، خوب عمل کنه.

یکی از امکاناتی که مجموعه فروشگاهی مانلی در اختیار شما قرار میده، اینه که شما میتونید همگام با نوسانات قیمتی پیش برید و تنها با یک کلیک ساده قیمت محصولات خودتون رو افزایش یا کاهش بدید. 

این تنها یکی از امکانات کلیدی مجموعه فروشگاهی مانلیه که میتونه در اختیار شما قرار بگیره تا از اصول موفقت در فروشگاه داری اینترنتی دور نشید.

اگر تمایل دارید تا بیشتر با امکانات مجموعه فروشگاهی مانلی آشنا بشید، همین حالا کلمه "فروشگاه" رو کامنت کنید تا مانلی شما رو راهنمایی کنه.

منبع (منابع) مورد استفاده:

بدون منبع

جدیدترین محصولات دلاویز:

مرتبط‌ترین مقالات برای شما:

© کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت رایانش هوشمند بنیان مانلی است و هرگونه کپی‌برداری از پروژه‌ها به‌منظور احقاق حقوق مشتریان، پیگرد قانونی در پی دارد.